“Jsem velmi spokojený s tím, jak je systém jednoduchý. Díky Plantystu máme výkon na denních a nočních směnách srovnatelný.“

Josef Vavrouch
Generální ředitel Kopos Kolín, a.s.

“Denní meeting ve výrobě je jedna z nejlepších věcí, které jsme kdy zavedli. Naši lidé tak výrazně zvýšili produktivitu, která i nyní stále roste.”

Jaroslav Vendl
Výkonný ředitel Colognia press, a.s.

“Ráno si Plantyst pouštím u snídaně a hned vím, co budu v práci s mistrovými řešit.”

Aleš Goldšmíd
Výrobně technický ředitel HELLMA Gastronomický servis s.r.o.


“Po instalaci Plantystu došlo k nárůstu produkce, díky čemuž jsme zakázku, o které jsme si mysleli, že není možné stihnout a nasmlouvali kooperace za milion, zvládli sami, čím jsme ušetřili nejméně 700 tisíc Kč.”

Robert Domnosil
Jednatel Boom Tisk, spol. s r.o.

“Rychlý a pravidelný rytmus na základě přesných dat je to, co nás posouvá rychleji než konkurenci.”

Pavel Křepelka
Výkonný ředitel Systemprint Drescher, spol. s r.o.

“Plantyst mě zaujal jednoduchostí a použitím pro mé kolegyně, mistrové. Je to ideální nástroj pro to informace přenést na lidi, aby viděli, jak vyrábí, kde máme nějaké problémy, ideální nástroj na to správně vést a řídit své týmy a naši výrobu.”

Jan Lojek
Vedoucí výroby - montáže, Fraenkische CZ s.r.o.

"Rozhraní, které nabízí Plantyst, je velmi přátelské, srozumitelné a dává rychlé a jednoduše prezentované informace pro celý výrobní tým.”

Stanislav Vrtiška
Pharmaceutical Production Director Zentiva Group, a.s“Systém Plantyst mě zaujal tím, že je velmi jednoduchý. Výhoda je v tom, že dává přesné informace z výroby, dokáží ho pochopit všichni zaměstnanci i ti řadoví. Nehraje si na nic, je přímý a efektivní. Jeho přínos je v tom, že dává okamžitou reflexi o stavu výroby, okamžitou reflexi výkonnosti pracoviště.”

Jaroslav Švejda
Prokurista, Heidelberg Praha spol. s r.o.

"Plantyst bych přirovnal k očím do naší výroby a dále k mozku, jelikož si pamatuje, jak výroba šla v čase. Díky očím a mozku jsme byli schopni identifikovat skryté rezervy v našich procesech, o kterých jsme měli tušení, ale nebyli jsme schopni je prokázat. Přínos těchto rezerv s kombinací prvků průmyslového inženýrství, a to hlavně v oblasti komunikace a školení, je v řádu desítek procent.”

David Fiala
Průmyslový inženýr Kopos Kolín, a.s.

“Plantyst jsme si vybrali po prakticky první chvilce, kdy ho náš majitel firmy objevil na internetu. Moc se nám to líbilo a také se nám líbil přístup všech lidí z Plantystu a smysl jaký to dává. Vybrali jsme si ho proto, že Plantyst není jenom o číslech, ale i o tom, co se za těmi čísly skrývá a že má lidský rozměr, není to jen produkt, jako nástroj, tady ho máte, a dělejte si s ním, co umíte, ale skrývá se za ním servis a služby, které se snaží nám pomoci s výrobou a pomoci uspokojovat naše zákazníky.”

Jan Lacina
Plánovač výroby - České filtry s.r.o.

“Lidé jsou motivování, když mají jasné úkoly, vědí, kam jdou a kde se na té cestě nachází. Proto se mi Plantyst líbí, že to není komplikované řešení a ti lidé jsou schopni velmi rychle, v každém okamžiku znát, jak dané výsledky vypadají. A pokud jsou to výsledky, které si sami mohou ovlivnit, o to větší je motivace ho používat. Plantyst je velmi jednoduchý, velmi efektivní, je to ideální řešení, nejsou třeba roky implementace, spousty drahých špičkových specialistů na IT, ale během hodiny jsme schopni ho implementovat a schopni dávat zákazníkovi skutečné výsledky.”

Roman Stupka
Zkušený manažer, business mentor, certifikovaný kouč Rockefellerových návyků

“Plantyst mě zaujal svou jednoduchostí. Mám na mysli jednoduchost vlastní instalace i ve sledování výstupů, které nabízí a v neposlední řadě i způsob a forma vizualizace, která z Plantystu vychází jako výsledný produkt. Plantyst pomáhá lidem ve výrobních firmách odhalovat hluchá a neproduktivní místa za použití technologií. Lze názorně odhalit, kde vznikají prostoje, ukazuje lidem, čemu je potřeba věnovat pozornost, na co se zaměřit, aby se tyto neproduktivní časy ve výrobě eliminovaly, případně úplně odstranily.”

Pavel Vrána
Výrobní ředitel AHORN CZ, s.r.o.“Jsem rád, že jsme využili možnosti a Plantyst se stal součástí denní rutiny zejména pro předáky a směnové mistry. Hlavním zdrojem informací je online sledování výroby (plantboard) a vyhodnocení využití pro prezentování dosažených výsledků a postupného zlepšování. Plantyst doporučuji i s prací s lidmi, považuji to za skvělou nadstavbu tohoto systému.”

Bohuslav Pleticha
Koordinátor výroby H1, KS Kolbenschmidt Czech Republic, a.s.

“Plantyst je cenově dostupná služba, která zajistí především online sledování výroby, ale i dobré podklady pro denní výrobní meeting a detailní přehled o chodu výroby.”

Martin Šufák
Focus Factory Manager
Kautex Textron Bohemia, s.r.o.