Vaše úkoly budou zahrnovat proaktivní vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků, budování a udržování vztahů se stávajícími zákazníky.

Nabízíme Vám konkurenceschopné finanční ohodnocení, příležitost rozvíjet své obchodní dovednosti, práci s dynamickým týmem odborníků v oblasti IT řešení pro B2B segment.

Jako nový obchodní zástupce v Plantystu získáte plnou podporu od našeho obchodního týmu. Budete mít k dispozici školení, budete mít podporu obchodního seniora, který vám poskytne cenné rady a zpětnou vazbu na vaši práci. Umožníme Vám rozvíjet Vaše obchodní dovednosti a získat nové zkušenosti.

Dostanete podporu marketinku, zákaznické péče. Pomůžeme Vám i v domlouvání schůzek.

S naším podpůrným procesem budete mít přístup k nástrojům, které Vám pomohou zvládnout Váš den a budou podporovat vaši produktivitu.

Dostanete se do výrobních firem, s jejichž produkty se potkáváte každý den.

Obchodník má prodávat, jezdit po zákaznících, telefonovat. To, že k tomu dostane nástroje jako telefon, notebook či auto považujeme za samozřejmost, ne benefit.

K dispozici budete mít kancelář. Pracovat můžete i z domu.

Co očekáváme?

Vyžadujeme základní zkušenosti v obchodu a schopnost dosahovat vysokých prodejních cílů. Očekáváme chuť dosáhnout úspěchu a chuť vydělat si.

Potřebujete mít řidičský průkaz sk. B.

Budete se pravidelně potkávat s týmem, účastnit se obchodních mítinků a sdílet zkušenosti.

Anglický jazyk výhodou. Ale primárně potřebujeme obchodníka!

Pokud Vás tato příležitost zaujala, prosím, zašlete nám svůj životopis a krátký dopis o tom, proč byste byli ideálním kandidátem pro tuto pozici. Těšíme se na vaši odpověď!