Jsme posedlí efektivitou výroby, protože výroba hodnotu nejen tvoří, ale také generuje nejvíce zbytečných nákladů. 

Máme odvahu říkat věci na rovinu a odmítáme dělat něco, co nefunguje. 

Otevíráme firmám oči stoprocentně přesnými informacemi o průběhu výroby. Vyvíjíme pro lidi takové řešení, aby přehledy, vizualizace a práce s výrobními týmy byly co nejjednodušší.

Jan Blažek

Obchodní ředitel
+420 774 484 081

   

Deset let zkušeností s obchodem a řízením obchodních činností v mezinárodním prostředí chce využít pro rozvoj a šíření produktu firmy Plantyst, a tím pomáhat výrobním firmám v trvalém zvyšování produktivity výroby. Vystudoval Pedagogickou fakultu na UPOL a Škoda Auto Vysokou školu, obor Ekonomika a management, Globální podnikání a marketing.

Martina Šibravová

Manažerka zákaznické péče
+420 775 268 978

 


Po studiích VŠ se profesně věnovala oboru obchodu a managementu, řízení lidských zdrojů a zákaznické péči. Zkušenosti získala i v zahraničí, kde během studií pracovala na manažerské pozici v oblasti řízení lidských zdrojů. Komunikace s lidmi je jejím koníčkem.

Jana Kozáková

Back Office Administrator
+420 773 426 126

 

Několik let pracovala jednak v oblasti výroby, ale i v oblasti služeb, kde získala bohaté zkušenosti v komunikaci s lidmi a lásku k číslům. Vystudovala Veřejnou správu a v Plantystu se věnuje zejména účetním záležitostem a podporou obchodu. Ráda posouvá sebe samu dál a objevuje nové věci, proto ji práce v Plantystu zaujala na první pohled jako jedna z dalších velkých výzev.

Michal Kutil

Jednatel
+420 602 943 876

   

Přes deset let se věnuje průmyslové automatizaci s ohledem na optimalizaci výroby. Věnoval se projektům pro Rockwell Automation, Procter & Gamble, ŘLP ČR, RWE Gas Storage, Danone… Vystudoval technickou kybernetiku a doktorský obor řídicí technika a robotika na FEL ČVUT.

Roman Čapek

R&D Manager
   

 

Téměř 10 let se věnuje optimalizaci výrobních procesů s využitím informačních technologií. Vystudoval magisterský obor Kybernetika a řídicí technika na FEL ČVUT, následně ve stejném oboru získal i doktorský titul. Podílel se na akademických i komerčních projektech pro Procter & Gamble, STYL Plzeň či ept connector. 

Martin Kouďa

Application Developer
   

 

Martin se ve svém profesním působení věnoval téměř 13 let především výrobním informačním systémům v polygrafickém průmyslu. Nyní se chce podílet na vývoji a rozvoji řešení Plantyst. Jeho velkou láskou je potápění.

Jiří Rozvařil

 

Od roku 1996 se věnuje rozvoji firem a informačním systémům. Zaměřuje se na automatizaci procesů (výroba, obchod, účetnictví) a na to, aby systémy lidem pomáhaly, ne překážely. Vystudoval management ICT projektů na Unicorn College.

Jan Pálka

 

Více než patnáct let se specializuje na návrh a vývoj informačních systémů, mobilních aplikací a cloudových řešení. Pracoval například na projektech NetBeans (SUN), I LIKE Q (Villusion), PaySec (Logos) nebo xBanka (PNB). Vystudoval informatiku na MFF UK.

Petr Tyml

 

Více než deset let se věnuje projektům implementace a integrace IT řešení, mapování a optimalizace procesů a v neposlední řadě též návrhům hardwarových řešení. Vystudoval elektrotechniku a informatiku na FEL ČVUT, obor měření a přístrojová technika.

Roman Stupka

 

V průběhu dvacetileté praxe se mu podařilo vybudovat pobočku americké společnosti s portfoliem produktů osmi různých „divizí“ od nuly na 1,5 miliardy Kč obratu a 250 zaměstnanců. Pomáhal transformovat společnosti jako je Česká pojišťovna a Český Telecom. Vedl švédskou společnost Ericsson Česko a Slovensko. Řešil existenční problémy třech českých výrobních firem ve vlastnictví soukromého kapitálu (Grapo Technologies, ETA Hlinsko, Window Holding). Pomohl najít nového investora do firmy Window Holding a.s., a přispěl tak k záchraně 750 pracovních míst ve čtyřech továrnách v různých místech Čech a Moravy. Rozhodl se, že bude pomáhat tím, co se naučil. Ale jinak. Místo role „hasiče“ a řešení průšvihů, se věnuje firmám, které mají potenciál růstu, zajímavé produkty, inspirující majitele… Kromě svých zkušeností využívá sadu nástrojů a postupů úspěšných firem a podnikatelů z celého světa nazvaných Rockefeller habits (neboli Rockefellerovy návyky), které používá již 40 tisíc firem po celém světě. V Plantystu Roman působí jako investor a kouč.